Zrób zakupy, wygraj samochód!

Jesień z nowym autem? To takie proste! Odwiedź Europę Centralną w dniach 23 października – 20 listopada, zrób zakupy za minimum 50 złotych i wygraj nową Toyotę Aygo. W Loterii Pozytywnie Odjechanej czeka na ciebie też mnóstwo dodatkowych nagród rzeczowych.

Europa Centralna, aby uprzyjemnić swoim klientom jesienne zakupy i zarazem sprawić wyjątkowy prezent, zaprasza do wzięcia udziału w loterii z fantastyczną nagrodą główną – nową Toyotą Aygo. Na uczestników zabawy czeka też prawie 500 natychmiastowych nagród rzeczowych, m.in. karty podarunkowe o wartości 50 zł i 30 zł, vouchery na lot w tunelu aerodynamicznym i skok w tandemie ze spadochronem oraz wiele innych upominków.

Aby spróbować swojego szczęścia w Loterii Pozytywnie Odjechanej, wystarczy odwiedzić Europę Centralną w dniach 23 października – 20 listopada i zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na jednym paragonie), a następnie zarejestrować swój paragon na stoisku akcji zlokalizowanym na terenie centrum lub na stronie www.loteriapozytywnieodjechana.pl. Informacja o otrzymanej nagrodzie zostanie wysłana w wiadomości SMS oraz drogą e-mailową. Każde kolejne 50 zł, to też kolejna szansa na wygraną, a paragon z lokali usługowych branży gastronomicznej i rozrywkowej uprawnia do dodatkowego ekstralosowania!

„Mam nadzieję, że będą to niezapomniane zakupy dla naszych klientów, a organizowana przez nas loteria wzbogaci je o dodatkowe emocje. Zbliża się powoli czas szukania świątecznych prezentów. To doskonały pomysł, by połączyć obie okazje – znaleźć wymarzone upominki dla najbliższych i jednocześnie sprawić sobie prezent w postaci nowego samochodu” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektorka Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 22 listopada. Ważne – aby odebrać klucze do nowego samochodu, należy zachować paragon. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi do 24 listopada. Szczegółowe informacje dotyczące sklepów i punktów sprzedaży, które biorą udział w loterii, oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.loteriapozytywnieodjechana.pl.
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img