Policjant najpierw zatrzymał ekshibicjonistę, a teraz złodzieja

Policjant z pyskowickiego komisariatu w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja w jednym z knurowskich sklepów.

Jak się okazało, 38-latek w sposób zuchwały przeszedł ze skradzionymi słodyczami przez linie kas i bez zamiaru płacenia kierował się do wyjścia. Policjant, spostrzegłszy sytuację, zatrzymał złodzieja, po czym przekazał przybyłym na miejsce kolegom z knurowskiej jednostki.

„Wczoraj rano, 27 marca, policjant z pyskowickiej patrolówki robiąc zakupy w jednym z knurowskich sklepów zauważył mężczyznę, który od razu zwrócił jego uwagę. Ten „klient’ ostentacyjnie zabrał 9 bombonierek z półki, a następnie przeszedł przez linię kas jak „pan i władca”, którego płacenie nie dotyczy. Po chwili zdziwił się sromotnie, gdyż został zatrzymany przez naszego policjanta. Towar o wartości prawie 300 złotych nie został uszkodzony i wrócił do dalszej sprzedaży. Zgodnie z kodeksem wykroczeń za kradzież grozi kara grzywny lub aresztu. Niektórzy policjanci mają taką właściwość, że często znajdują się we właściwym miejscu o właściwej porze” – informuje policja.

Starszy sierżant Michał Bylak, bo o nim mowa, kilka miesięcy temu również w czasie wolnym od służby zatrzymał w Gliwicach ekshibicjonistę.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img