XVI Metropolitalne Święto Rodziny, czyli zapraszamy na noc z sowami pod gwiazdami

Podczas XVI Metropolitalnego Święta Rodziny miasto Pyskowice zaprasza 27 maja do udziału w wydarzeniu „Noc z sowami pod gwiazdami”. Do udziału zachęcamy w pojedynkę jak i w grupie. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu quizem wiedzy o naszym mieście. W konkursie może wziąć udział 10 drużyn, od 3 do 8 osób. Skład jest dowolny, grupę może tworzyć rodzina, znajomi, paczka przyjaciół, ale co najmniej jedna osoba musi być pełnoletnia. Do udziału potrzebny będzie również smartfon, bo quiz będzie online.
Potem, ok. 21.30, zaprosimy uczestników na prelekcję Tomasza Biwo „Noc sów” i spacer w poszukiwaniu tych ptaków. Około 22.30 rozpocznie się nocna obserwacja nieba z pomocą przewodników po gwiezdnej mapie z Obserwatorium Pyskowice i Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii.
Jak się zapisać? Telefonicznie w terminie 24 maja pod numerem 32 332 60 66, w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Pyskowicach. Prosimy o zgłoszenie całej drużyny.
Możliwy jest również udział z pominięciem pierwszej części wydarzenia – quizu. Ale i w tym przypadku obowiązują zapisy, a czekamy również na zgłoszenia indywidualne.
Organizatorem wydarzenia jest miasto Pyskowice, a partnerami Obserwatorium Pyskowice, Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii, MOKiS.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img