Pyskowice z szansą na nagrodę. Zagłosuj i pomóż wygrać

Ruszył plebiscyt publiczności w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2020. Swoich faworytów wybierają internauci z naszego regionu. O zaszczytny tytuł rywalizuje również zrewaloryzowany park miejski w Pyskowicach. W walce o zwycięstwo czeka na głosy mieszkańców. Plebiscyt potrwa do końca sierpnia.

Głosowanie polega na przyznaniu punktów trzem ulubionym realizacjom. Inwestycja, która uzyska największą liczbę głosów, zdobędzie nagrodę internautów. Wśród uczestników głosowania rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Do tegorocznej, 21 edycji konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego zgłoszono 42 realizacje, które zlokalizowane są na terenie 30 gmin województwa. Większość z nich ma charakter usługowo-edukacyjny i rekreacyjno-sportowy.

Ponadto realizacje zostaną ocenione przez jury konkursowe złożone z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej, które wybierze laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Jak co roku uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursach NPP 2020 i Architektura Roku odbędzie się w okresie jesiennym, w ramach obchodów Śląskich Dni Architektury.

Głosy można oddawać przez stronę: https://npp.slaskie.pl/vote/npp-edycja-2020.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img