Nowe mieszkania w Pyskowicach

Komfortowe, wykończone „na gotowo” mieszkanie w świetnej lokalizacji i na rozsądnych warunkach finansowych? Takie powstają w nowym budynku TBS przy ul.Poniatowskiego 3A. Zainteresowanym skończył się czas na zwlekanie z decyzją. Z 22 lokali wolne są ją tylko trzy.

Powstający przy ul.Poniatowskiego 3A IV-kondygnacyjny, dwuklatkowy budynek jest trzecim z rzędu w tej lokalizacji TBS-em. Niezajęte pozostały w nim mieszkania o średnim metrażu (47 metrów kw.), na parterze i III piętrze. Lokale będą miały wysoki standard. Na wyposażeniu są panele w pokojach, płytki w kuchni i łazience, podstawowe sanitariaty (wanna/prysznic, umywalka, toaleta), ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Dostępnych będzie również 8 wydzielonych stanowisk garażowych na poziomie piwnic.

Oddanie mieszkań zaplanowano na III kwartał 2022 r. W sprawie oferty można kontaktować się z koordynatorem wynajmu pod numerem telefonu: 505 810 363, bądź drogą mailową: najem.lokali@mtbstg.pl lub z sekretariatem: 32 380 90 06, sekretariat@mtbstg.pl.

Budynek przy ul. Poniatowskiego 3A to wspólna inwestycja Międzygminnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór oraz gminy Pyskowice.

źródło: UM Pyskowice

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img