Zdrowa 5, czyli catering dietetyczny dla Ciebie. Jaką dietę wybrać?

Zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów? A może chcesz utrzymać na stałym poziomie wagę, którą udało się osiągnąć? Niezależnie od tego jaki jest Twój cel, nasz catering dietetyczny pomoże Ci w jego realizacji.

Każdego dnia zajmujemy się przygotowaniem zdrowych, pysznych i dobrze zbilansowanych posiłków w ramach diety pudełkowej. Catering działa na terenie takich miast jak Racibórz, Rybnik, Żory, Gliwice, Jastrzębie oraz Wodzisław. Sprawdź naszą ofertę i wybierz plan dla siebie.

Tym, co wyróżnia catering dietetyczny firmy Zdrowa5.pl na tle innych jest spory wybór diet, które można z łatwością dopasować do swojego stylu życia i celów.
Na jakie warianty możesz się zdecydować?
• Dom – to dania kuchni tradycyjnej, które pokochasz za domowy smak. Pakiety są dostępne w wersji dla 2, 3 lub 4 osób.
• Slim – dieta pudełkowa dla osób na redukcji, ukierunkowana na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i zachowanie masy mięśniowej.
• Optimal – podstawowa i najbardziej uniwersalna dieta dla każdego.
• Wege – posiłki nie zawierają produktów mięsnych, bazując na warzywach, owocach, strączkach, nabiale, orzechach oraz jajach.
• Flexitarian – ta wersja cateringu dietetycznego jest odpowiednia dla osób, które chcą zmniejszyć ilość spożywanego mięsa, jednocześnie nie wykluczając go całkowicie.
• Active – dieta dla osób aktywnych fizycznie, ukierunkowana na budowanie siły i masy mięśniowej.
• Praca – propozycja dla wszystkich, którym zależy tylko na posiłkach, które mogą zabrać ze sobą do biura.
• Śródziemnomorska – dieta dla osób chcących poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć ilość przyjmowanych witamin, antyoksydantów oraz błonnika.
• Paleo – wersja dla wszystkich, którym bliska jest idea minimalizmu oraz slow life, bazująca na produktach lekkostrawnych.

Zamów Zdrową5 już dziś!

Nasz catering dietetyczny jest dostępny w różnych kalorycznościach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz odpowiedni plan. Jeśli masz wątpliwości co do rodzaju diety lub nie wiesz jaka liczba kalorii jest dla Ciebie wskazana, skorzystaj z darmowych konsultacji telefonicznych. Jesteśmy przekonani, że razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie, uwzględniające Twoje cele i możliwości finansowe. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, również zapraszamy do kontaktu. Dowozimy na terenie takich miast jak Gliwice, Racibórz, Jastrzębie, Żory, Rybnik i Wodzisław.

Sprawdź szczegóły na zdrowa5.pl
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img