Zbiórka odzieży w Pyskowicach

Zbiórka odzieży w Pyskowicach.

„Wznawiamy zbiórkę odzieży i obuwia. Potrzebne są rzeczy na zbliżający się sezon wiosenny, przede wszystkim przejściowe kurtki i płaszcze, wiosenne czapki dla dzieci, ubrania dla nastolatków, spodnie dresowe, bluzy, koszulki z krótkim i długim rękawem, ubrania damskie w dużych rozmiarach, buty sportowe, trampki, klapki, buty przejściowe w rozmiarze 32-43. Prosimy również o nową bieliznę damską, męską oraz dziecięcą i młodzieżową” – informuje UM Pyskowice.

„W dalszym ciągu zbieramy żywność, maty do spania, koce, śpiwory, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki antyseptyczne i opatrunkowe” – informuje UM.

Przypominamy, że przy ulicy Oświęcimskiej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 18.00 działa punkt, w których uchodźcy oraz mieszkańcy Pyskowic, którzy zdecydowali się przyjąć ich pod swój dach mogą bezpłatnie pobrać niezbędne artykuły.

W związku z dużym zapotrzebowaniem MOKiS Pyskowice w sobotę w godzinach od 10.00 do 14.00 będzie zarówno przyjmował, jak i wydawał rzeczy.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img