Wszystkie mieszkania w nowym budynku TBS mają najemców

W marcu najemcę znalazło ostatnie z 22 mieszkań TBS, które powstają przy ul. Poniatowskiego 3 A. Rozpoczęte ponad rok temu prace mają zakończyć się we wrześniu.

Budowa osiągnęła stan surowy zamknięty. Wykonawca, firma F BUD z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, przystąpił do prac instalacyjnych, układania tynków i wylewania posadzek. Potem przyjdzie kolej na roboty wykończeniowe elewacji i wnętrz budynku, a na zakończenie czeka montaż wyposażenia.
Przypomnijmy, że przy ul.Poniatowskiego 3A powstaje IV-kondygnacyjny, dwuklatkowy budynek z mieszkaniami o powierzchni w zakresie 37,30m2 – 78,40 m2. Lokale będą posiadały: panele w pokojach, płytki w kuchni i łazience, podstawowe sanitariaty (wanna/prysznic, umywalka, toaleta), ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Największe, te usytuowane na III piętrze, zaprojektowano jako dwupoziomowe. Dostępnych będzie również 8 wydzielonych stanowisk garażowych na poziomie piwnic.
Oddanie mieszkań zaplanowano na III kwartał 2022 r.
Budynek przy ul.Poniatowskiego 3A to wspólna inwestycja Międzygminnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór oraz gminy Pyskowice.

info/fot. UM Pyskowice

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img