Zaginęła kobieta. Czy ktoś widział Agatę?

Od 23 września br. Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginioną mieszkanką Gliwic, 33-letnią Agatą Nachman.

Zaginiona po raz ostatni widziana była 1 września, gdy opuszczała szpital przy ul. Radiowej w Gliwicach. Dzień wcześniej zwróciła się z prośbą do matki, by ta dowiozła jej rzeczy osobiste. W trakcie przekazywania odzieży poinformowała, że 1 września ma zostać wypisana i zamierza udać się na dalsze leczenie, już w innym szpitalu. Od tego momentu z kobietą nie ma kontaktu, nie zgłosiła się do placówki, jaką wskazała, nie powróciła też do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS
Wzrost około 160 cm, waga 49 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy jasne, twarz chuda i owalna, cera blada, czoło wysokie, nos średni prostolinijny, uszy małe i wyraźnie przylegające, uzębienie pełne, szyja krótka.

UBIÓR
Kurtka z kapturem koloru granatowego w białe paski, zamszowa bluza z kapturem koloru czarnego, czarne spodnie sportowe, czarne sportowe buty marki Reebok.

PRZEDMIOTY
Telefon marki LG, dowód osobisty, granatowo-czarny plecak z czerwonym krzyżykiem, karta do bankomatu ING.

Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 47 8592 342, 47 8592 309, e-mail: poszukiwania@gliwice.ka.policja.gov.pl lub do najbliższej jednostki policji.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img