Wojsko sprzedaje sprzęt i odzież. Kiedy można iść na zakupy?

14 i 15 października br. krakowski oddział Agencji Mienia Wojskowego zorganizuje sprzedaż w swoim magazynie w Gliwicach.

W budynku przy ul. Portowej 16/6 od 10:00 do 17:00 kupimy odzież i sprzęt, który ma za sobą służbę w armii, ale wciąż może mogą posłużyć przez długi czas. Na nabywców czeka ponad 100 pozycji, w tym m.in.: plecaki, pałatki, obuwie, odzież i nakrycia głowy, a także wojskowe wyposażenie oraz sprzęt gospodarczy. Zyski z ich sprzedaży Agencja tradycyjnie przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.
Już 14 i 15 października krakowski oddział AMW organizuje następną akcję sprzedażową w swoim magazynie w Gliwicach. Otwarcie drzwi zaplanowano punktualnie na 10:00, a sprzedaż potrwa do godziny 17:00.

Na klientów czekają wyposażenie i sprzęt wycofany.

– Po raz kolejny wietrzymy nasze magazyny w Gliwicach, bo potrzebujemy miejsca na nowy towar. Wcześniejsze wyprzedaże cieszyły się dużą popularnością i mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i tym razem.. Na Śląsku nie mamy swojego sklepu stacjonarnego, więc cieszymy się, że jego mieszkańcy już w najbliższych dniach będą mogli zrobić u nas zakupy nie tylko przez internet – wyjaśnia Michał Pyzik kierownik Działu ds. Marketingu i PR w OR AMW w Krakowie.

W ofercie znajdziemy ponad 100 pozycji, w tym sporo wojskowej klasyki: czapki rogatywki (40 zł), hełmy stalowe wz. 1963 (60 zł), manierki (10 zł), menażki (15 zł) i niezbędniki (7,50 zł). W chłodniejsze dni przydać się mogą spodnie zimowe z podpinką (50 zł) lub rękawiczki żołnierskie (8 zł). Na miejscu dostępne są też łopatki piechoty (40 zł), zasobniki, czyli wojskowe plecaki (40 zł) oraz kilkanaście egzemplarzy lornetek pryzmatycznych (700 zł). Coś dla siebie znajdą także osoby, które szukają niedrogich narzędzi. W Gliwicach do wzięcia są zestawy hydraulika (270 zł), topory ciesielskie (50 zł) lub lutownice (3 zł). A jedną z najciekawszych rzeczy, który będzie można kupić jest specjalistyczny materac próżniowy wyprodukowany przez czeską firmę EGO ZLIN (1.000 zł).

Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia Agencja przeznaczy na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych. Od początku swoje działalności odprowadziła na ten cel już blisko 2 mld zł.

Adres magazynu w Gliwicach:
ul. Portowa 16/6
14 i 15 października (czwartek i piątek)
godziny otwarcia: 10:00-17:00

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img