Zagadkowa śmierć rowerzysty

Wczoraj przed godziną 15.00 w rejonie skrzyżowania ulic Wiejskiej i Polnej w Pyskowicach zmarł 60-letni gliwiczanin. Co było przyczyną śmierci, wyjaśniają policjanci z KMP Gliwice.

Pierwszą osobą, która rozpoczęła udzielanie pomocy, była lekarka – zainteresował ją widok kobiety próbującej ratować nieprzytomnego mężczyznę, leżącego na poboczu jezdni. Powiadomione służby ruszyły na pomoc. Pani doktor rozpoczęła reanimację. Na miejsce przybyła policyjna ekipa śledcza i prokurator.

Reanimacja 60-letniego gliwiczanina trwała kilkadziesiąt minut. Niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Przy mężczyźnie znajdował się rower, jednak wstępne czynności nie ujawniły widocznych śladów wypadku. Sekcja zwłok wykaże, co było przyczyną śmierci.

Apelujemy o kontakt do świadków, którzy mogą posiadać wiedzę, co wydarzyło się krytycznego dnia na ulicy Wiejskiej, na obrzeżach Pyskowic. Zapraszamy też kobietę, która jako pierwsza znajdowała się w pobliżu zmarłego, do kontaktu z prowadzącym sprawę w KMP Gliwice, telefon kontaktowy 47 859 22 80 lub całodobowy 47 859 22 55.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img