Wypadek na parkingu. Sprawczyni zabrała poszkodowaną do auta

W czasie minionego świątecznego weekendu gliwiccy policjanci mieli sporo pracy. Podczas licznych interwencji aż 1392 osoby miały sposobność spotkania się z naszymi funkcjonariuszami twarzą w twarz – tyle ich wylegitymowano. 8 okazało się być poszukiwanymi przez organy ścigania czy sądy.

Na gorącym uczynku lub po bezpośrednim pościgu zatrzymano 22 sprawców przestępstw, a w tej grupie 11 to nietrzeźwi kierowcy. Na wniosek policji i prokuratora sąd aresztował 44-letniego pyskowiczanina, który, jak ustalono, 16 kwietnia dokonał rozboju na szkodę 50-letniej kobiety. Wśród zatrzymanych byli także sprawcy kradzieży, uszkodzenia ciała, przemocy domowej, prowadzenia wbrew zakazowi, gróźb karalnych oraz posiadacze narkotyków. W Pyskowicach doszło do wypadku drogowego.

Policjanci pionów kryminalnych, wykonując rutynowe czynności, wykryli, namierzyli i zatrzymali sprawców kradzieży kilku rowerów – jeden podejrzany to mieszkaniec Gliwic, drugi został zatrzymany w Knurowie.

Wypadek, o którym wspomniano wyżej, miał miejsce 16 kwietnia w Pyskowicach, na parkingu przy jednym ze sklepów. 40-latka kierująca bmw, cofając, potrąciła 81-letnią kobietę, którą następnie sama przetransportowała do szpitala. Pokrzywdzona doznała złamania.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img