Wynajem dźwigów: Gliwice i Pyskowice całą dobę!

Potrzebujesz „na już” wynająć dźwig w Pyskowicach lub Gliwicach? Nie musisz dłużej szukać. Skontaktuj się z nami! Zrealizujemy zadanie sprawnie, szybko i pewnie. Wybierz dźwigi z firmy Sołtys!

1. Pomożemy Ci tu i teraz! 

Czy potrzebujesz wynająć dźwig? A może stoisz przed trudnym zadaniem, które wymaga profesjonalnego sprzętu? Z przyjemnością Ci pomożemy, oferując szybką wycenę, cennik, fachowe konsultacje i 100% sprawną realizację. Jeśli Twoje wyzwanie to nietypowy lub duży ładunek lub nagła awaria – jesteśmy najlepszym wyborem!

2. Wyróżnia nas PROFESJONALIZM! 

Przywiązujemy ogromną wagę do solidności i profesjonalizmu. Nasi klienci doceniają nasze bezwzględne zaangażowanie, terminowość realizacji oraz niezawodność. Posiadamy ogromne doświadczenie, które potwierdza naszą konkurencyjność w branży. Jesteśmy liderem wynajmu dźwigów na Śląsku, gwarantując najwyższą terminowość, szybkość realizacji i pełne bezpieczeństwo przy podnoszeniu.

Działamy nieprzerwanie ponad 25 lat. Mamy za sobą tysiące udanych realizacji. W samych Gliwicach zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń. Większość na terenie Strefy Przemysłowie, przy bardzo trudnych zadaniach na terenach fabryk i zakładów produkcyjnych. 

3. Ciężkie żurawie do 800 ton!

Dysponujemy imponującą flotą sprzętową, w tym dźwigami o udźwigu do 800 ton, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Nasz park maszynowy składa się z markowych żurawi samochodowych, takich jak LIEBHERR, GROVE, KRUPP i FAUN – światowych liderów w dziedzinie produkcji żurawi samojezdnych. Te wyjątkowe maszyny, wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, gwarantują precyzyjność i efektywność pracy, nawet w najtrudniejszych warunkach.

4. Specjalizujemy się w wielkich i trudnych wyzwaniach 

 Nasza specjalizacja to obsługa dużych i wymagających projektów, które wymagają precyzyjnego planowania i współpracy kilku maszyn. Oferujemy profesjonalne podejście i niezawodne usługi nawet w najtrudniejszych zadaniach, gdzie inni nie są w stanie sprostać wyzwaniom. Tam gdzie innyni odpuszczają, my mówimy „zrobimy to”.

Jeżeli ładunek jest ciężki, nietypowy, teren realizacji jest trudnodostępny, jest mało miejsca – odezwij się do nas! 

Głównie realizujemy zadania na terenach takich jak fabryki, zakłady przemysłowe, specjalne strefy ekonomiczne, huty, elektrownie, elektrociepłownie, kopalnie, zakłady produkcyjne, wiadukty i mosty oraz przy pracach drogowych. 

Zapytaj o bezpłatną ofertę, wycenę i cennik! 

Więcej informacji o firmie Dźwigi Sołtys, a także zdjęcia z realizacji podnoszeń i usług dźwigowych w Gliwicach i okolicach znajdziesz na stronie:

Dźwigi Gliwice Wynajem – Sprawdź teraz! 

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img