Utrudnienia drogowe w Pyskowicach

Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. Sp. K. z Gliwic informuje, że w związku z trwającą przebudową drogi powiatowej nr 2985S ul. Powstańców Śląskich w Pyskowicach w środę 28 kwietnia br. o godz. 8.00 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

– 28 kwietnia nastąpi całkowite zamknięcie jezdni ul. Powstańców Śląskich na odcinku od DK94 do skrzyżowania z ul. gen. Sikorskiego,
– 29 kwietnia zamknięta zostanie całkowicie jezdnia ul. Powstańców Śląskich na odcinku od skrzyżowania z ul. gen. Sikorskiego do wylotu w DW901.

Powyższe zmiany obowiązywać będą do piątku 30 kwietnia br.W ww. dniach zostaną wprowadzone objazdy ulicami: Gliwicką i Zaolszany. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. Sp. K. informuje jednocześnie, że w przypadku wystąpienia warunków uniemożliwiających prawidłowe technologicznie wykonanie planowanych robót bądź stwarzających zbyt wielkie zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, istnieje możliwość przesunięcia terminu wprowadzenia ww. zmian. O ewentualnym nowym terminie zmian informować będziemy niezwłocznie.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img