Ulica Wiejska w Pyskowicach do remontu. Ile będzie kosztował?

Aż 15 firm chciało wykonać remont ulicy Wiejskiej w Pyskowicach. Wybrano przedsiębiorstwo, które zrealizuje prace.

Zamówienie swym zakresem obejmuje przebudowę drogi gminnej – ul. Wiejskiej na całej długości od skrzyżowania z ul. Piaskową w Pyskowicach obr. Dzierżno do granicy Gminy Pyskowice.
Przebudowywany odcinek drogi ma łączną długość 2830 m. Zakres robót obejmuje m.in.: opracowanie i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, prace rozbiórkowe w tym frezowanie nawierzchni bitumicznej, wykonanie nowej nawierzchni mineralno-bitumicznej z warstwy wiążącej i ścieralnej o łącznej grubości 9 cm z betonu asfaltowego, utwardzenie poboczy z destruktu asfaltowego, wykonanie chodnika o szer. 1,5m wraz z wjazdami do granicy posesji.

W przetargu swoje oferty złożyło aż 15 firm. Najkorzystniejsza okazała się OLS Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z Lublińca. Firma wykona prace za 1 457 943,96 zł, daje 7 lat gwarancji. Prace zostaną zrealizowane w 80 dni. Władze Pyskowic na remont zamierzały przeznaczyć nieco ponad 2 mln zł. Najdroższą ofertę złożyła firma FIL-BUD z Gliwic – 2 444 771,14 zł.

fot. Google Maps

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img