Tego mężczyzny szuka policja, ale na razie nie publikuje zdjęć z widoczną twarzą

Komisariat Policji w Pyskowicach prowadzi postępowanie przygotowawcze (RSD 669/22) w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dowodu osobistego, gotówki i kart do bankomatu, pozostawionego przez roztargnienie w sklepie drogeryjnym przy ulicy Wojska Polskiego. Zdarzenie miało miejsce 29 września w Pyskowicach.

„Publikujemy, tymczasowo, zamazaną twarz i zapraszamy mężczyznę, który zapewne domyśla się, że o nim mowa, do złożenia wyjaśnień w komisariacie przy ulicy Wyszyńskiego” – informuje policja.

„Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale, niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości podejrzewanego. Zaistniała konieczność publikacji wizerunku. Zdecydowano jednak, że w pierwszej kolejności będzie on zamazany, a dopiero wtedy, gdy nie przyniesie to efektu, opublikujemy wizerunek pełny” – informuje KMP Gliwice.

Mężczyzna ze zdjęcia powinien do 20 listopada br. skontaktować się bezpośrednio z prowadzącym postępowanie, starszym sierżantem Michałem Tatarą, tel 47 859 0580, michal.tatara@gliwice.ka.policja.gov.pl.

„Po wyznaczonym terminie pełny wizerunek zostanie opublikowany z apelem do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości” – dodaje policja.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img