Seniorzy z Pyskowic mogą bezpłatnie uczyć się angielskiego

Na naukę nigdy nie za późno, a jesień życia sprzyja wręcz aktywności umysłowej. Z tych powodów Uniwersytet Warszawski przygotował specjalną, wakacyjną ofertę dla seniorów. W internecie czekają na nich dwa interesujące kursy w opracowaniu akademickich ekspertów. Spotkania są bezpłatne.

Zajęcia będą okazją, żeby poznać podstawy j. angielskiego lub praktyczną stronę ekonomii. Pierwsze z nich, „Komunikatywny senior”, wykorzystuje specjalny program kształcenia, który pomoże powtórzyć stosowanie języka angielskiego w sytuacjach codziennych, co przyda się np. podczas urlopu. Szkolenie ma charakter łączony: samodzielna praca z materiałami zamieszczanymi na platformie w postaci lekcji tematycznych oraz cotygodniowe spotkania on-line (w środy o 11:30). W sumie to 30 godzin zajęć.

Z kolei ”Ekonomia – kurs dla seniorów” pomoże poznać spojrzenie ekonomiczne na sytuację na świecie. Zajęcia będą miały charakter spotkań tematycznych,poświęconych różnym zagadnieniom ekonomicznym i psychologicznym, po 1,5 godziny każde.

Kursy są całkowicie darmowe. Od uczestników wymagany jest jedynie dostęp do komputera i internetu. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego (link dostępny poniżej) na podany adres e-mail zostaną wysłane dokumenty szkoleniowe wraz z instrukcją dalszego postępowania. Po odesłaniu kompletu dokumentów oraz ich weryfikacji uczestnik tą samą drogą dostanie dane do logowania na platformie kursowej.

Formularz rekrutacyjny „Komunikatywny senior” – link
Formularz rekrutacyjny „Ekonomia – kurs dla seniorów” – link

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img