Oddychaj Pełną Piersią. Forum zachęca do profilaktyki

CH FORUM zaangażowało się w kampanię Oddychaj Pełną Piersią, której organizatorem jest Fundacja Oko w Oko z Rakiem. Na gliwicką odsłonę kampanii zaprasza w piątek, 22 października, w godzinach 15.00-20.00. O tematyce kampanii przypominają też specjalne 
naklejki w toaletach centrum oraz zakładki dostępne w punkcie informacyjnym.

Justyna Dec, Prezes Fundacji, do akcji zaprosiła… panów. Znanych i lubianych aktorów i muzyków, 
których zadaniem jest zachęcanie innych mężczyzn o dbanie o swoje kobiety poprzez badanie ich piersi. – Jak okazało się podczas wakacyjnych zajęć na fantomach w ub. roku, najszybciej zmiany w piersi fantomu znajdowali panowie – mówi inicjatorka akcji.

Teraz namawiają do tego: Tomasz Karolak, Maciej Zakościelny, Jacek Kawalec, Piotr Kupicha, Adam Fidusiewicz, Maciej Musiałowski i Maciej Stuhr. Głosem kampanii jest Marcin Kydryński. Ich spoty 
reklamowe będzie można zobaczyć na ekranie podczas akcji w CH FORUM. Każdy z Ambasadorów do kampanii zachęca chwytliwą rymowanką. W wykonaniu Macieja Stuhra brzmi to następująco: „Wykorzystaj swoje dłonie…, badaj piersi swojej żonie”.

Podczas wydarzenia w CH FORUM nie tylko będzie można nauczyć się samodzielnego badania piersi, lecz także dowiedzieć się, jak zapobiegać ich nowotworom. Odbędzie się degustacja soków owocowych, będzie można też ozdobić różowy kamyczek. Chętni będą mogli na wadze Tanita zrobić sobie analizę składu ciała i omówić ją z psychodietetykiem.

Ponadto elementem kampanii w CH FORUM są specjalne naklejki, które pojawiły się w męskich 
i żeńskich toaletach, a także zakładki do książek dostępne w punkcie informacyjnym. Materiały te przekazują podstawową wiedzę o profilaktyce nowotworów oraz instrukcje samobadania.
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img