Nie zapomnij wygrać, czyli po nagrody do Forum

Karty podarunkowe, lampiony w kształcie dyni oraz jesienne kwiaty doniczkowe otrzymają klienci Centrum Handlowego FORUM, którzy w trakcie trzech dni, od 8 do 10 listopada, zrobią zakupy, zarejestrują paragony i wezmą udział w zabawie z elementami gry logicznej. To jesienna akcja w cyklu „kupujesz – zyskujesz”, w której możesz sprawdzić swoją pamięć.

To kolejna już w tym roku akcja „kupujesz – zyskujesz”. Tym razem każda osoba, która od 8 do 10 listopada zrobi na terenie Centrum Handlowego FORUM zakupy za kwotę minimum 150 zł może wraz z paragonami zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji, na scenie głównej (poziom 0), by rozpocząć grę. Uwaga! Wydaną kwotę 150 zł trzeba wykazać na maksymalnie dwóch paragonach, ale tylko jeden z nich może być ze sklepu Carrefour i nie powinien być większy niż 50 zł.

„Nie zapomnij wygrać” to gra polegająca najpierw na zapamiętaniu obrazów w kostce logicznej wyświetlonej na ekranie dotykowym, a następnie na jak najwierniejszym odwzorowaniu jej ułożenia. Im szybciej i wierniej uczestnik zabawy odtworzy układ obrazków w grze tym cenniejszą nagrodę otrzyma. Do wygrania są karty podarunkowe o wartości 100 i 50 zł oraz lampiony w kształcie dyni i jesienne kwiaty doniczkowe.
– Nasi klienci przyzwyczaili się i chętnie korzystają z wielu rozrywek, które wiążą się z robieniem zakupów lub przebywaniem na terenie naszego centrum. Tym razem proponujemy zabawę przez zapamiętywanie obrazów. Ćwiczenie pamięci jest oczywiście nagradzane. Wiem, że karty podarunkowe są zawsze miło przyjmowane, bo powiększają pulę środków na kolejne zakupy. Jestem pewna, że wiele radości również sprawią nagrody pocieszenia, bowiem są naprawdę ładne – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.
Nie ma co czekać na ostatni dzień akcji, bowiem liczba nagród jest ograniczona i będzie dostępna do wyczerpania puli.
Treść regulaminu akcji jest dostępna na stronie internetowej: https://forumgliwice.pl oraz w punkcie informacyjnym (poziom 0) w CH Forum w Gliwicach.
Zapraszamy do FORUM do zabawy z zakupami w tle!
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img