Kobieta uderzona pałką teleskopową. Kto rozpoznaje podejrzaną?

Policja prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie uszkodzenia ciała młodej kobiety, do którego doszło 25 lipca ok. godz. 3.00 w rejonie skrzyżowania ul. Zwycięstwa z Dubois. Pokrzywdzona została uderzona przez nieznaną kobietę w prawą rękę, którą zasłoniła twarz, przedmiotem przypominającym pałkę teleskopową.

O czyn podejrzewana jest kobieta o długich ciemnych włosach, spiętych z tyłu głowy w kucyk, ubrana w jasną bluzkę z kolorowym motywem (rękaw krótki), jasne spodnie i buty. Na prawym ramieniu miała zawieszoną czarną torbę. Kobieta oddaliła się pieszo ul. Zwycięstwa, a następnie Bohaterów Getta Warszawskiego, w stronę wiaduktu.

„Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości kobiety. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że ktoś z internautów rozpozna lub domyśli się, kogo zarejestrowały kamery” – informuje policja.

Informacje można przekazywać anonimowo, bezpośrednio do prowadzącego postępowanie aspiranta sztabowego Andrzeja Pietrzaka, tel 47 859 0305, andrzej.pietrzak@gliwice.ka.policja.gov.pl

„Osoby informujące, jak zawsze, nie będą dopytywane ani w żaden sposób niepokojone. Każde typowanie zostanie dokładnie zbadane” – zapewnia policja.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img