Dni Pyskowic – gdzie zaparkować?

Wielkimi krokami zbliżają sie XXXV Dni Pyskowic. Wydarzenie zapowiada się bardzo radośnie, muzycznie i atrakcyjnie. Można spodziewać się dużego zainteresowania, nie tylko ze strony mieszkańców, ale i osób spoza Pyskowic. Wielu z nich przybędzie z pewnością na miejsce samochodem. Podpowiadamy, gdzie znaleźć stanowiska parkingowe.

Te najbliższe miejscu wydarzenia znadują się na ulicach przylegających do placu „dożynkowego” (Wojska Polskiego, Dworcowa i Szpitalna) i w ich sąsiedztwie. Okazji do zaparkowania można też szukać na placach Poniatowskiego, Józefa Piłsudskiego, Kopernika oraz przy kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

W większej liczbie miejsca parkingowe dostępne są przy urzędzie miejskim (wjazd od ul.Nowej oraz strefa park&ride od strony ul.Poniartowskiego) i przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu (ul.Nowa).

Dla potrzeb potrzeb zmotoryzowanych uczestników Dni Pyskowic, mieszkańców i przyjezdnych, udostępniona zostanie także tzw. dolna i górna płyta targowiska, między ulicami Armii Krajowej i Strzelców Bytomskich.
Serdecznie zapraszamy Wszystkich w dniach 22 – 24 lipca. Czekać będzie wyśmienita zabawa, muzyka i atmosfera.

UM Pyskowice

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img