Darmowe bilety do kina. Jak je zdobyć?

Gliwickie CH FORUM zachęca do nadrobienia kinowych zaległości i ma do rozdania 555 biletów do Cinema City. Aby skorzystać z okazji wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 50 zł.

Kinowa promocja rozpoczyna się 7 lipca i potrwa do wyczerpania puli 555 biletów. CH FORUM
w ten sposób wspiera sektor kinowy, który mocno odczuł skutki pandemii. Premiuje także swoich stałych klientów, gdyż wejściówki są do odbioru za pośrednictwem wirtualnej platformy lojalnościowej forumgliwice.online

To właśnie na niej można zarejestrować zakupowy paragon i zamienić go na bilet wstępu do Cinema City w CH FORUM. Warto skorzystać z promocyjnych wejściówek, gdyż w Cinema City rozpoczął się właśnie gorący sezon wakacyjnych atrakcji.

Lada chwila na ekrany kin trafi superprodukcja Czarna Wdowa, czyli długo wyczekiwany hit z superbohaterskiej stajni Marvel Cinematic Universe. Z dużym entuzjazmem spotkają się z pewnością wspaniałe filmy animowane, między innymi: Raja i ostatni smokMustang z Dzikiej Doliny: Droga do WolnościElfinki, czy Kapitan Szablozęby i magiczny diament. Nie zabraknie widowisk przygodowych, jak Wyprawa do dżungli, kina fantasy – Green Knight  oraz filmów akcji – Szybcy i Wściekli 9Bodyguard i żona zawodowcaLegion samobójców: The Suicide Squad. W wakacyjny nastrój wprowadzą takie tytuły jak widowiskowy Kosmiczny mecz: Nowa Era, musicale Annette i In the Heights, a także biograficzny dramat Respect z hitami Arethy Franklin w tle.

A to tylko część bogatego repertuaru Cinema City na nadchodzące wakacje. Niech moc kinowej magii i wielkie filmowe emocje będą z Wami.
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img