Będzie można spisać się na targowisku

Środa to tradycyjny dzień targu przy ul. Strzelców Bytomskich. Te najbliższe, 8 i 15 września, będą okazją nie tylko na zrobienie zakupów.

Od 7.30 do 12.00 będziemy czekać na chętnych i pomagać w spisie w ramach Narodowego Spisu Powszechnego oraz promować Marszałkowski Budżet Obywatelski, w którym startuje pyskowicko – zbrosławicki projekt „Drama, kajaki i śpiew. Spotkajmy się nad rzeką”.

Czas na złożenie ankiety spisowej upływa już 30 września. Dla tych wszystkich, którzy mają problemy z wypełnieniem formularza, nie mają dostępu do sieci lub z jakichś innych względów oczekują pomocy – mamy zaproszenie. 8 i 15 września na targowisku miejskim działać będzie mobilne stanowisko spisowe. Korzystają z porady i sprzętu komputerowego będzie można dokonać samospisu lub spisać się za pośrednictwem obecnych na miejscu rachmistrzów.

W najbliższą i kolejną środę na targowisku pojawimy się również z informacjami o budżecie obywatelskim marszałka Śląska i jak oddać głos na nasze zadanie „Drama, kajaki i śpiew – spotkajmy się nad rzeką”. Punkt oznaczony będzie flagami z logo Pyskowic. Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na projekt.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img