Zmiany w rozkładach jazdy autobusów

Od 29 października do 2 listopada 2021 r., w związku ze znacznym wzrostem liczby pasażerów w okresie Wszystkich Świętych Zarząd Transportu Metropolitalnego wprowadza liczne zmiany funkcjonowaniu komunikacji publicznej. Jakim autobusem będziemy mogli dojechać na cmentarze?

29 października (piątek) autobusy będą jeździć jak w dni robocze (szkolne / niewakacyjne). 30 października (sobota) na liniach autobusowych obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w soboty (niewakacyjne). Ponadto w okresie 30 października – 1 listopada uruchomione zostaną dodatkowe linie specjalne na cmentarze, w tym trzy w Gliwicach – C1, C3 i C4.
31 października (niedziela) autobusy pojadą jak w niedziele (niewakacyjne / niehandlowe) i święta. 1 listopada (poniedziałek – Wszystkich Świętych) na liniach autobusowych będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w soboty (niewakacyjne), natomiast niektóre autobusy, m.in. nr 71, będą kursowały według rozkładów jazdy ważnych w dniu Wszystkich Świętych.
2 listopada 2021 r. (wtorek) autobusy wracają do zwykłych godzin odjazdów. Będą obowiązywały rozkłady ważne w dni robocze (szkolne / niewakacyjne).
Szczegółowe informacje na stronie ZTM pod linkiem https://rj.metropoliaztm.pl/news/i/2255/.
ZTM przypomina, że 1 listopada przejazd liniami komunikacji publicznej jest bezpłatny.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img