Zlot absolwentów liceum w Pyskowicach

Grupa absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach z roku 1973 planuje na sierpień przyszłego roku zjazd „50 lat po maturze”. Na zgłoszenia od swoich kolegów i koleżanek czekają do końca czerwca br.

„Od chwili gdy mogliśmy stwierdzić, że oto jesteśmy już dorośli, upłynęło blisko pół wieku! Dlatego zwracamy się z serdecznym zaproszeniem do udziału w obchodach naszego złotego jubileuszu. Nasze zaproszenie adresujemy do wszystkich maturzystów z roku 1973 z klas IV a, IV b i IVc. Na spotkanie zapraszamy Was z osobami towarzyszącymi, niech nasi Bliscy cieszą się wraz z nami! Uczniowie dawnej IV c spotykają się co roku i zapewniamy – warto!” – piszą inicjatorzy spotkana.

Przybliżony termin to sierpień 2023 r. Rozmach uroczystości zależy od liczby uczestników, im będzie ich więcej – tym może być okazalsza.
Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenia uczestnictwa do końca czerwca 2022 r. na adres: pyskowicematura1973@gmail.com lub: kasperczyk3@freenet.de W zgłoszeniu należy podać – poza imieniem i nazwiskiem – klasę, dane do kontaktu oraz zaznaczyć ewentualny udział osoby towarzyszącej.

W imieniu organizatorów zwracamy się z apelem – jeśli znacie lub macie kontakt z absolwentem LO w Pyskowicach – maturzystą z roku 1973 – przekażcie mu informację o spotkaniu „50 lat po maturze”.
info/fot. UM Pyskowice

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img