Włamania do domów i sklepu. Co zginęło?

Włamania w Gliwicach i Sośnicowicach!

„W czasie weekendu zgłoszono dwa włamania. Jedno miało miejsce w Łabędach. Nieznany sprawca w godzinach popołudniowych wybił szybę w oknie pomieszczenia gospodarczego, wszedł do wnętrza domu i po przeszukaniu ukradł biżuterię, w postaci łańcuszków, kolczyków oraz czterech zegarków. Sprawę prowadzi Komisariat Policji IV w Gliwicach. W Sośnicowicach, przy ulicy Kasztanowej, nieznany sprawca włamał się do garażu, przeciął kłódkę, po czym ukradł komplet 4 kół letnich z felgami aluminiowymi (kolor czarny) o średnicy 15 cali” – informuje policja.

„Do policyjnego aresztu trafił włamywacz do sklepu osiedlowego, zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów z III komisariatu. Sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych i wszedł do wnętrza, skąd zabrał papierosy różnych marek. 65-latek trafił już do aresztu śledczego, był poszukiwany do odbycia kary. Teraz czeka na kolejny wyrok” – dodaje policja.

W Knurowie, z terenu posesji przy ulicy 1-go Maja, skradziono bramę żeliwną o wartości około 10 tysięcy złotych. Sprawcy musieli wiedzieć, że właściciel przebywa za granicą. Sprawę prowadzi knurowski komisariat.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img