Wielkie surfowanie w Europie Centralnej

Nie trzeba jechać nad morze, by zasmakować wodnego szaleństwa! Już w najbliższy weekend, 6-7 sierpnia, w Centralnie Fajnej Letniej Strefie pojawi się tor do skimboardingu, czyli ślizgu na desce po cienkiej tafli wody. Będą też wielkoformatowe gry dla najmłodszych oraz koncert energetycznego zespołu Holly Blue. Na wszystkie imprezy wstęp wolny!

W Centralnie Fajnej Letniej Strefie co tydzień dzieje się coś innego! Tym razem zaplanowano wyjątkową atrakcję dla miłośników sportów wodnych. Przed Europą Centralną zamontowany zostanie tor do skimboardingu o długości 30 metrów, na którym będzie można surfować! Uczestnicy otrzymają specjalne deski i wiele cennych rad instruktorów. Swoich sił w ślizganiu po płytkiej warstwie wody będą mogli spróbować wszyscy – to idealny sport i mnóstwo zabawy dla dzieci oraz dorosłych.

Wielka gratka dla całych rodzin czekać też będzie w specjalnej strefie zabaw. Do tak lubianych przez dzieci dmuchanców tym razem dołączą gry wielkoformatowe, m.in. ogromna plansza do gry Twister czy chusta animacyjna klanza. Będzie też tor przeszkód, kącik zabaw dla malucha i ani wolnej chwili na nudę!

W ten wyjątkowy weekend pełen sportowo-rozrywkowych emocji nie zabraknie też dobrej muzyki. W sobotni wieczór na scenie Europy Centralnej wystąpi zespół Holly Blue – trio ze Śląska, założone przez Sonię Kopeć, jej brata Krystiana oraz Emila Blanta – muzyka i producenta znanego m.in. z grup Gutierez i The Marians. Ich wykonania mają swój własny, unikatowy klimat określany często jako inteligent pop. Oryginalne brzmienie i aranżacje tworzą niepowtarzalny klimat podczas każdego koncertu.

Kalendarz atrakcji:
6 sierpnia, piątek
Water splash 16.00 – 19.00
7 sierpnia, sobota
Water splash 12.00 – 19.00
Animacje dla dzieci 12.00 – 17.00
Koncert Holly Blue 19:00

Centralnie Fajna Letnia Strefa w Europie Centralnej funkcjonować będzie aż do 19 września. Od czwartku do niedzieli do dyspozycji odwiedzających jest strefa chillout z siedziskami, ogromną, piaszczysta plażą i doskonałym jedzeniem. Dodatkowo w każdy weekend zaplanowano inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Warto na bieżąco śledzić stronę internetową Europy Centralnej www.europacentralna.eu oraz media społecznościowe centrum, gdzie publikowany jest aktualny program imprez.
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img