W nowym budynku w Pyskowicach zostało tylko 10 wolnych mieszkań

spot_img

Budynek TBS przy ul. Poniatowskiego rośnie jak na drożdżach. Obiekt wyraźnie wszedł już ponad poziom gruntu. Jeszcze szybciej niż prace postępuje proces wynajmu lokali. Cztery miesiące po uruchomieniu zapisów z 22 mieszkań wolnych pozostało tylko 10.

Przypomnijmy, że przy ul. Poniatowskiego 3A powstaje IV-kondygnacyjny, dwuklatkowy budynek z mieszkaniami o powierzchni między 37,30m2 do 78,40 m2. Lokale będą posiadały: panele w pokojach, płytki w kuchni i łazience, podstawowe sanitariaty (wanna/prysznic, umywalka, toaleta), ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Największe, te usytuowane na III piętrze, zaprojektowano jako dwupoziomowe. Dostępnych będzie również 8 wydzielonych stanowisk garażowych na poziomie piwnic.

Roboty postępują bez przeszkód.

Gotowe są fundamenty, piwnice wraz z izolacją ścian oraz parter bez stropów.

Oddanie mieszkań zaplanowano na III kwartał 2022 r. Osoby chętne teoretycznie mają więc sporo czasu na podjęcie decyzji. Faktycznie nie ma co z nią zwlekać – pozostało już tylko 10 lokali, niedostępne są te o największym metrażu. W ofercie są jeszcze cztery lokale 47 – metrowe, trzy o powierzchni 37,3 m kw. oraz jeden w metrażu 50,60 m kw.
źródło UM Pyskowice

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

spot_img

AKTUALNOŚCI

spot_img