W nowym budynku w Pyskowicach zostało tylko 10 wolnych mieszkań

Budynek TBS przy ul. Poniatowskiego rośnie jak na drożdżach. Obiekt wyraźnie wszedł już ponad poziom gruntu. Jeszcze szybciej niż prace postępuje proces wynajmu lokali. Cztery miesiące po uruchomieniu zapisów z 22 mieszkań wolnych pozostało tylko 10.

Przypomnijmy, że przy ul. Poniatowskiego 3A powstaje IV-kondygnacyjny, dwuklatkowy budynek z mieszkaniami o powierzchni między 37,30m2 do 78,40 m2. Lokale będą posiadały: panele w pokojach, płytki w kuchni i łazience, podstawowe sanitariaty (wanna/prysznic, umywalka, toaleta), ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Największe, te usytuowane na III piętrze, zaprojektowano jako dwupoziomowe. Dostępnych będzie również 8 wydzielonych stanowisk garażowych na poziomie piwnic.

Roboty postępują bez przeszkód.

Gotowe są fundamenty, piwnice wraz z izolacją ścian oraz parter bez stropów.

Oddanie mieszkań zaplanowano na III kwartał 2022 r. Osoby chętne teoretycznie mają więc sporo czasu na podjęcie decyzji. Faktycznie nie ma co z nią zwlekać – pozostało już tylko 10 lokali, niedostępne są te o największym metrażu. W ofercie są jeszcze cztery lokale 47 – metrowe, trzy o powierzchni 37,3 m kw. oraz jeden w metrażu 50,60 m kw.
źródło UM Pyskowice

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img