UM Pyskowice apeluje o ograniczenie wizyt

„W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem i w trosce o wzajemne bezpieczeństwo ponawiamy apel o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim. W przypadku, gdy jest ona niezbędna, bo dotyczy np. spraw terminowych, rekomendujemy telefoniczne umówienie terminu. Prosimy o zrozumienie sytuacji – nadal pozostajemy dla Państwa otwarci, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo” – informuje UM Pyskowice.

W związku z sytuacją zwracamy się z prośbą o załatwianie, w miarę możliwości, spraw drogą listowną, telefoniczną lub za pośrednictwem usług administracji elektronicznej, w tym poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Z tego samego powodu rekomendujemy dokonywanie wszelkich płatności przelewem na konta bankowe.

W związku z ważnymi lub terminowymi sprawami, wymagającymi bezpośredniej obecności w urzędzie, prosimy o wcześniejsze umówienie telefoniczne terminu. Pamiętajmy, że przychodząc do urzędu należy mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekować ręce!

Z burmistrzem w sprawie skarg i wniosków można się skontaktować:
za pośrednictwem e-mail: burmistrz@pyskowice.pl;
telefonicznie – w celu umówienia rozmowy telefonicznej należy wcześniej ustalić jej termin pod numerem tel. 32 332 60 20.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img