Tragiczny wypadek. Policja podaje więcej szczegółów

W sobotę około 5.00 w Pilchowicach na ulicy Szkolnej doszło do tragicznego wypadku drogowego. O zdarzeniu informowaliśmy wczoraj. Dzisiaj policja podane więcej szczegółów.

W wyniku zderzenia samochodu marki audi z przydrożnym drzewem, dwie z pięciu osób podróżujących autem poniosły śmierć. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratownicze.

„Na łuku drogi, z nieustalonych dotychczas przyczyn, kierujący samochodem marki Audi A3 uderzył w krawężnik, zjechał na trawiaste pobocze i rozbił się o przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia 19-letni kierowca i siedzący obok niego 21-letni pasażer poniosły śmierć. Trzy osoby podróżujące na tylnej kanapie – 19-letnia kobieta oraz dwóch 21-letnich mężczyzn – samodzielnie opuściły pojazd. Odnieśli oni obrażenia niezagrażające życiu i zostali przewiezieni do szpitali. Policjanci i prokurator przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczając materiał dowodowy. Czynności zakończono około 11.00. W toku prowadzonego postępowania wyjaśnione zostaną przyczyny i okoliczności tej tragedii” – przekazuje policja z Gliwic.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img