Tragiczny wypadek w Sierotach. Policja podaje więcej informacji

Wczoraj gliwicka straż pożarna poinformowała o wypadku w Sierotach. Dzisiaj policja podaje więcej szczegółów.

Gliwiccy policjanci wyjaśniają okoliczności kolejnego tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Sierotach na drodze wojewódzkiej 901. Kierujący volkswagenem zderzył się na pasie do jazdy w przeciwnym kierunku z samochodem marki Renault. Śmierć poniósł kierowca renaulta. Jakie były okoliczności kolejnej drogowej tragedii, wyjaśnią policjanci i prokurator.

„Do zdarzenia doszło wczoraj około 18.45 na prostym odcinku drogi, w terenie niezabudowanym, w rejonie miejscowości Sieroty. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 34-letni kierowca volkswagena golfa jadąc od strony Pyskowic, w trakcie manewru wyprzedzania, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki renault megane. Kierowca renault w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu” – przekazuje KMP Gliwice.

Droga była nieprzejezdna przez wiele godzin. Na miejscu pracowali strażacy, medycy, policjanci z gliwickiej drogówki, prokurator, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, którzy prowadzili oględziny.

Zebrane dowody oraz zeznania świadków pozwolą na ustalenie bezpośrednich przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wypadek sieroty
fot. KMP Gliwice
Wypadek sieroty
fot. KMP Gliwice
Wypadek sieroty
fot. KMP Gliwice

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img