Spotkaj się z burmistrzem Wójcikiem. Szansa dla 20 osób

Urząd miejski w Pyskowicach organizuje spotkanie z burmistrzem Adamem Wójcikiem. Jak na czasy pandemii przystało – online.

„Zapraszamy na kolejne spotkanie online z burmistrzem Adamem Wójcikiem. 13 maja będzie okazja, żeby zapytać i porozmawiać o inwestycjach drogowych. Początek spotkania przez aplikację Teams o godz. 17.30” – informuje UM.

Zaproszenie otrzyma tylko 20 osób

„Spraw, o których warto rozmawiać, w naszym mieście nie brakuje. Również mieszkańców, którzy chcieliby zabrać głos. Ze zrozumiałych względów ilość osób mogących brać udział jednocześnie w spotkaniu online jest jednak ograniczona. Zaproszenia z linkiem otrzyma pierwszych 20 osób, które zgłoszą swój udział” – informuje UM.

Pytania wyślij na maila

„Prosimy też o przesyłanie pytań – na adres pytania@pyskowice.pl – co najmniej na dwa dni przed terminem. Osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu, powinny wysłać maila na adres pytania@pyskowice.pl, w tytule wpisując „Zgłoszenie na spotkanie w dniu 13.05.2021r.”, a w treści podając swoje imię. Aby dołączyć do spotkania należy zapoznać się klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych załączoną w linku poniżej” – informuje UM Pyskowice.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img