Śmierć na torach. Pociąg potrącił mężczyznę

Na torach kolejowych w Gliwicach doszło do wypadku.

Czytelnicy informują, że na miejscu jest policja i inne służby. Z relacji świadków wynika, że pociąg potrącił człowieka.

„Policjanci z komisariatu IV w Gliwicach wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło dzisiaj około godziny 11.00 w rejonie ulicy Oświęcimskiej w dzielnicy Łabędy. Pociąg osobowy relacji Przemyśl – Gdynia Główna potrącił mężczyznę o nieustalonej dotąd tożsamości, skutkiem czego zginął on na miejscu” – informuje policja.

„Maszynista natychmiast włączył hamowanie awaryjne, jednakże nie udało się uniknąć tragedii. Na miejscu zdarzenia pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem oraz specjalną komisją badającą wypadki kolejowe, którzy ustalają obecnie okoliczności tego tragicznego wypadku i tożsamość ofiary” – dodaje KMP Gliwice.

„Przewoźnik zorganizował nowy skład, który wyruszy w dalszą drogę z pasażerami zatrzymanego pociągu. Wszyscy pasażerowie zostali poinformowani o zaistniałej sytuacji i zapewnieni o dalszym kontynuowaniu podróży” – dodaje policja.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img