Skarbnika Miasta Pyskowice poszukiwany. Trwa nabór

Burmistrz Pyskowic ogłosił rekrutację na stanowisko Skarbnika Miasta Pyskowice. Oferty przyjmowane są do 24 kwietnia br. Wymogi związane z pracą na tym stanowisku precyzuje ogłoszenie dostępne na stronie www.pyskowice.pl, zakładka Urząd Miejski/Praca.

Nabór ofert to wstęp do dalszej procedury. Wykaz numerów referencyjnych ofert kandydatów, którzy przechodzą do dalszego etapu wraz z informacją o terminie rozmowy kwalifikacyjnej zostaną podane w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń urzędu niezwłocznie po weryfikacji dokumentów aplikacyjnych. Jeżeli rekrutacja przyniesie rezultat, burmistrz może przedstawić kandydata radzie miejskiej. Podstawą zatrudnienia nowego skarbnika będzie stosunek pracy na podstawie powołania przez radę miejską na wniosek burmistrza miasta.

Klauzula informacyjna dla kandydatów, kwestionariusz osobowy oraz oświadczenia są dostępne na stronie www.bip.pyskowice.pl w zakładce: Urząd/Nabór na stanowiska urzędnicze/Dokumenty do pobrania lub w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Pyskowicach (parter).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 332 60 32 lub 32 332 60 53.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img