Nowe centrum rozrywki w Gliwicach. Bajkowy Labirynt w Forum

W gliwickim CH FORUM całe rodziny czeka dobra zabawa w nowo otwartym Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt. Na pow. 550 m kw. spragnieni rozrywki znajdą wielopoziomowe konstrukcje
zachęcające do aktywności ruchowej, baseny z piłkami oraz niekonwencjonalne zjeżdżalnie. To także świetne miejsce na organizację urodzin, a nawet imprezy firmowej.

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt mieści się na poziomie +1. Nad bezpieczeństwem jak i kreatywnością zabaw czuwają profesjonalni animatorzy. W Centrum są również dwie salki urodzinowo-dydaktycznyczne. 

Ofertę uzupełniać będą już niebawem dodatkowe atrakcje, m.in. ścianka interaktywna knooker, która zachęca do zabawy ruchowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Bajkowy Labirynt działa 7 dni w tygodniu, również w niehandlowe niedziele. Na te dni przewidziano m.in. warsztaty tematyczne dla młodszych i starszych dzieci, a także okolicznościowe wydarzenia, takie jak bale przebierańców, andrzejkowe wróżby czy imprezy Halloweenowe.

W Bajkowym Labiryncie rodzice będą mogli przebywać razem z dziećmi – w czasie zabawy pociech, mogą zasiąść w strefie Caffe. Będzie można także zostawić latorośl pod opieką animatorów – warunkiem jest ukończony 3 rok życia, gotowość dziecka do samodzielnej zabawy oraz sygnalizowanie potrzeb fizjologicznych.

Bajkowy Labirynt to przede wszystkim idealne miejsce na zorganizowanie urodzin lub imprezy firmowej czy integracyjnej dla całych rodzin, np. firmowych mikołajek, andrzejek czy balu karnawałowego. Załoga wsłuchuje się w życzenia klientów i razem z nimi tworzy wymarzony profil uroczystości. Ofertę uzupełniają warsztaty tematyczne, np. kulinarne, plastyczne, technologiczne, eko czy  małego chemika. Bajkowy Labirynt oferuje karnety dla grup szkolnych i przedszkolnych oraz realizuje zajęcia edukacyjne z podstawą programową.

Nowe Centrum Rozrywki zostało otwarte w standardzie i zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzieci planujące wejście do placówki powinny zaopatrzyć się w skarpetki antypoślizgowe (ABS) na zmianę. Rodzice chcący towarzyszyć swoim pociechom muszą posiadać czyste skarpetki na zmianę. Ponadto na terenie placówki dzieci nie muszą nosić maseczek. Placówka codziennie jest dezynfekowana środkami wirusobójczymi. Wszystkie podejmowane działania mają na celu zapewnienie maksimum bezpieczeństwa dla odwiedzających.

Operatorem Bajowego Labiryntu jest firma RO-AN.
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img