Nie masz pracy? Możesz zmienić kwalifikacje

Rozpoczęła się rekrutacja do nowego projektu dla osób pozostających bez pracy lub chcących zmienić kwalifikacje.

„TAK dla pr@cy! Pr@ca jest„! Pr@ca jest ok!” to oferta dla osób powyżej 30. roku życia, bezrobotnych, biernych zawodowo oraz pracujących w ramach umów krótkoterminowych lub cywilnoprawnych z województwa śląskiego. Ze względu na sytuację pandemiczną na razie szkolenia realizowane są zdalnie.

Udział w projekcie to możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych oraz szansa na znalezienie zatrudnienia. Przewidziano wsparcie dla 192 osób, a jego ramach doradztwo zawodowe, szkolenia, kursy IT, certyfikowane egzaminy, pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia. Zaplanowano także 30 płatnych staży. Każdy uczestnik otrzymuje ubezpieczenie na czas szkolenia oraz stypendium szkoleniowe.

Aktualnie ze względów pandemicznych szkolenia organizowane są w formie zdalnej, ale z uwagi na stabilizację sytuacji planowane jest przejście na formę stacjonarną. Zajęcia odbywają się głównie w centrum Katowic. Uczestnicy mają zapewniony catering oraz zwrot kosztów dojazdu.

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się na numer 570 147 535 lub drogą mailową: projekt@takdlapracy.pl.
Projekt realizuje firma Recon Consulting Sp. z o. o. z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwo Śląskiego na lata 2014-2020.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img