Docenią byłego burmistrza Pyskowic. Otrzyma statuetkę

spot_img

Obecne władze Pyskowic wręczą statuetkę “Pyskowickich Wież” byłemu burmistrzowi miasta.

Uroczystość odbędzie się 22 sierpnia na rynku. Będzie to nie tylko okazja do wysłuchania muzyki w ramach popularnego cyklu koncertów, ale również udziału w uroczystym wręczeniu wyróżnienia „Pyskowickie Wieże” – nagród przyznawanych za szczególne dokonania na rzecz naszego miasta i mieszkańców. Prestiżowe wyróżnienie otrzymają były burmistrz Wacław Kęska oraz restauracja „Umami”.

W tym roku wyjątkowo, ze względu na zeszłoroczną sytuację epidemiczną, zostaną wręczone nagrody za dwie edycje – z 2020 i 2021 roku. Statuetka „Pyskowickich Wież” za rok ubiegły trafi do rąk Wacława Kęski – wieloletniego burmistrza Pyskowic – w uznaniu całokształtu działalności na rzecz miasta Pyskowice i jego społeczności.
Z kolei nagroda za 2021 decyzją specjalnej komisji została przyznana restauracji „UMAMI – Piąty Smak” w kategorii podmiotów gospodarczych za najlepiej zagospodarowaną przestrzeń oraz działania w sferze społecznej.

Przypominamy, że zgłoszenia kandydatur można składać cały czas. Nagroda przyznawana jest w kategorii osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, instytucji, organizacji, klubów sportowych. Z inicjatywą przyznania wyróżnienia może wystąpić m.in. grupa co najmniej 5 radnych, co najmniej 50 mieszkańców Pyskowic ujętych w stałym rejestrze wyborców, podmioty gospodarcze oraz instytucje, organizacje społeczne, kluby sportowe działające na terenie gminy, miasta Pyskowice.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

spot_img

AKTUALNOŚCI

990fanówLubię to
spot_img