Biblioteka z Traugutta przeniesie się do Stacji Kultury

Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, która obecnie mieście się przy ul. Traugutta 53, w nowym roku rozpocznie działalność w Stacji Kultury (ul.Wolności 16). Na czas przenosin placówka będzie nieczynna. Zamknięcie nastąpi 11 grudnia, a przywrócenie działalności zaplanowano w styczniu 2024 r. W tym okresie zapraszamy jej czytelników do korzystania z innych miejskich punktów bibliotecznych.

Terminy zwrotu książek wypożyczonych w filii zostaną automatycznie przedłużone. Oczywiście można je będzie oddać w innych placówkach oraz korzystać ze zbiorów tychże (wypożyczalnia i czytelnia dla dorosłych, Pl. Józefa Piłsudskiego 1; Oddział dla dzieci, Pl. Józefa Piłsudskiego 3).
W trakcie zawieszenia działalności filii będzie istniała możliwość dostępu do jej zasobu. Książkę będzie można wypożyczyć w dotychczasowej siedzibie po telefonicznym umówieniu (tel. 32 333-18-15).

Przypominamy, że w bibliotece prowadzona jest usługa „Książka na telefon”. Pracownicy MBP mogą dostarczyć publikacje do domu osobom starszym, chorym, mającym trudności w poruszaniu się po złożeniu zamówienia na numer tel. 32 233 24 75.

ZOBACZ TEŻ

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

AKTUALNOŚCI

spot_img